Excellent 2-Bedroom Apartment In Ipanema!
| Wi-Fi | Prywatna plaża Plaża | Klimatyzacja |
| Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
2-pokojowy Excellent 2-Bedroom Apartment In Ipanema! Rio de Janeiro jest położony 4 km od takich obiektów jak Pomnik Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro, około 5 min pieszo od stacji metro Ipanema/General Osório. Obiekt położony jest 9 km od dworca kolejowego Estação D Pedro II i w niewielkiej odległości od przystanku autobusowego Metro na Superficie - General Osorio.
Apartament o powierzchni 85 m² leży w dzielnicy Zona Sul, 15 min jazdy od lotniska Dumont. Pomnik Generała Osorio znajduje się mniej niż 5 min spacerem od tego apartamentu. Jezioro Rodrigo de Freitas jest w 3 km.
Excellent 2-Bedroom Apartment In Ipanema! zapewnia również 1 łazienkę. Znajdziesz tu również ręczniki kąpielowe.
Oprócz udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak pełnowymiarowa kuchnia, obiekt oferuje gościom jadalnię, gdzie również można delektować się posiłkami.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Wi-Fi
- Przyjazny zwierzętom
- Ochrona całodobowa
- Pomieszczenie z szafkami
- Winda
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Plaża
Usługi
- Usługa zakupów spożywczych
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Pokoje dźwiękoszczelne
- Stół
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Excellent 2-Bedroom Apartment In Ipanema! zapewnia połączenie z Internetem?
Tak, Excellent 2-Bedroom Apartment In Ipanema! oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Czy Excellent 2-Bedroom Apartment In Ipanema! obejmuje kuchnię?
Tak, Excellent 2-Bedroom Apartment In Ipanema! wyposażony jest w wyposażoną kuchnię i oferuje piekarnik.